Kontakt

Zámečnická Pohotovost / Kontakt

kontaktujte nás

napište nám

Víme, že klíčové okamžiky v životě mohou přijít kdykoliv. A když se ocitnete v situaci, kde potřebujete odbornou pomoc s dveřmi, zámky nebo klíči, jsme tady pro vás. S naším týmem zkušených zámečníků vám přinášíme nejen odborné služby, ale také klid v situacích, kdy se svět zdá uzamčený.

Telefon

705 949 797

Email Address

zamecnickapohotovost@unlockthedoor.cz

Web

www.unlockthedoor.cz

Zámečnická Pohotovost

Pro Prahu a blízké okolí

nevíte si rady?

často kladené otázky

Naši zámečníci jsou schopni dorazit do 15 minut od přijetí objednávky kdekoliv v Praze a Středočeském kraji. Máme nonstop pohotovost, takže rychle zareagujeme i v noci či o víkendech.

Průměrná cena za otevření bytových dveří se pohybuje od 760,- Kč, záleží na konkrétním typu zámku a složitosti zásahu. Cenu vám přesně sdělí zámečník přímo na místě dle typu dveří.

Samozřejmě, v případě nutnosti provedeme i opravu zámku či výměnu poškozené části. Cílem je obnovit funkčnost zajištění bez nutnosti investice do nového zámku. Drobné opravy provádíme přímo na místě.

Ano, naši zámečníci ovládají techniky otevírání aut jak klasickými metodami přes dveře, tak i modernější cestou přes palubní desku či jiné netradiční způsoby. Díky tomu zvládneme téměř 100% vozidel.

Mezi nejčastější značky, které otevíráme, patří Škoda, Volkswagen, Hyundai, Kia, Renault, Peugeot, Ford, Toyota, Honda a Mercedes. Speciální techniky máme ale i pro ostatní značky včetně prémiových jako je BMW, Audi či Lexus.

Průměrná doba otevření se pohybuje mezi 15-30 minutami, záleží na typu zámku a stavu vozidla. U modernějších aut to může být i déle. Naši zámečníci ale pracují rychle a efektivně, abyste se dostali zpět do auta co nejdříve.

Naše zámečnická pohotovost funguje nonstop, tedy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně svátků a víkendů. Stačí zavolat na kdykoliv na telefonní linku 705 949 797 a do 15 minut za vámi dorazí zámečník.

V případě, že z nějakého důvodu nebudeme schopni přijet v nejbližší době, předáme Váš požadavek kolegovi, který bude moci zajistit pomoc. Díky široké síti zámečníků Vám tak dokážeme pomoci téměř v jakoukoliv denní i noční dobu.

Provozovatel: Jiří Šutara, IČO: 05217415 se sídlem: U kříže 631/20, Praha 5,15800